Hakkımızda

Bu galeride resim yok.

1998 yılında Hal Kavşağında 17 metrekarelik bir alanda Fıratpen tali bayi olarak başladık yolculuğumuza.Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve kaliteli işlere attığımız imzaların bir getirisi olarak, yaklaşık bir yıl kadar kısa bir zaman sonrasında kabımıza sığamadık ve bu kez;

 

Çevre yolu üzerinde 400 metrekarelik bir alana taşınırken içimiz heyecan doluydu.Çalışmalarımız, FıratPen tarafından da takdirle izlenmiş ve tali bayii olarak çıktığımız yola, Alp İnşaat İthalat İhracat Gıda Kuyumculuk Tekstil Turizm Nakliyat San. ve Tic.Ltd.Şti. ünvanı adı altında üretici bayii olarak devam etmemiz uygun görülmüştü.Ama malzeme olarak kullandığımız markanın kalitesi ve güvenirliliği konusunda uzman, teknik ve  idari kadro ile birleştirilince büyümek kaçınılmaz oldu.

 

Artan müşteri potansiyelimizin taleplerini en kısa zamanda karşılayabilmek ve ekstra isteklerine cevap vermek amacıyla, 2001 yılında Sanayi kavşağında 800 metrekarelik bir alana geçerek PVC doğrama, imalat ve montajın yanı sıra çelik kapı, otomatik kayar kapı, otomatik garaj ve kuyumcu kepenkleri satış-montajına da başladık.Kaliteli malzeme kullanımı ve hatasız işçilik konularında asla taviz vermeyerek sürdürdüğümüz yolculuğumuz esnasında müşteri portföyümüzün istekleri doğrultusunda, çalışmalarımızı PVC ve çelik kapıyla sınırlandırmayıp, ahşap mutfak mobilya imalat ve montajını da çalışma kapsamımıza alarak 2002 yılında 1000 metrekarelik bir alanda, 2003 yılında ise 1200 metrekarelik bir alanda hizmet vermeye devam ettik.

Kalite güvence sistemimiz kapsamındaki vizyonumuzu”sektörümüzde lider olmak” doğrultusunda büyümeye devam ederek çalışmalarımızı sürdürdük.

Yıl 2004! Müşterilerimizden gelen istek ve görülen lüzum üzerine cam grubunu da kurarak, doğramalarımızda kullandığımız camların kesim ve montajını da çalışmalarımız kapsamına aldık.

 

2010 yılında ise sizlere daha verimli olmak ve daha detaylı çalışabilmek için ofisimizi Çevre yolu BP petrol karşısına taşındık.Üretim tesislerimizle beraber kalite ve hizmet anlayışımızla sektörde yerimizi konumlandırarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

ALP inşaat ilkesi  gereği her müşteri sonsuza kadar bizim müşterimizdir.Bu nedenle, işinizin başlangıç ve bitiş süresine kadar sizin için verimli ve stressiz bir uygulama ve satış şekline getirmeyi hedefliyoruz.İşiniz bu 17 yıllık profesyonel ekibimizin güvencesi altındadır.Bu başarı daima siz dostlarımızdan gelen memnuniyetinize bağlıdır.Bu nedenle bizimle çalışırken plastik,alüminyum ve cam sektöründe yaşayabileceğiniz olumlu veya olumsuz fikirlerinizi rahatlıkla bize sunabilirsiniz.İşiniz yapılırken tüm işlemleri iş bitene kadar bize bırakın, siz hayata ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırın.

Misyonumuzdur…

   Sektörde sistemin en düzgün şekilde işleyişine katkıda bulunmak;adımızı en dürüst ve en başarılı inşaat firmaları listesinin başına yazdırmak.

Vizyonumuzdur…

   Müşterilerimizin içinde bulunduğu her durumu anlayabilmek için azami gayret göstermek ve benzer bir durumda biz olsaydık almak isteyeceğimiz hizmeti vermek..

ALP yapı inşaat sahası altında yaptıracağınız işlerde;

  • Mülkünüz daha temiz, garantili olur.Sorun yaşanmışsa veya ileride yaşanacak sorunlar karşısında muhatap bulabilirsiniz.

 

 

 

ALP İnşaat Tic.Ltd.Şti.