Hörmann Garaj Kapıları

HORMAAN GARAJ KAPILARI

Garaj Kapısı Y-7 Garaj Kapısı Y-5 Garaj Kapısı Y-3 Garaj Kapı Y-2 Garaj Kapısı Y-6 Garaj Kapı Y-1

Hayalinizdeki garaj kapısı, Hörmann kalitesiyle.

 

Seksiyonel Garaj Kapısı

Şık çizgilere sahip motorlu seksiyonel garaj kapıları, dikey olarak yukarı doğru hareket eder. Bu sayede garajınızın önündeki  alanda, daha çok kullanabileceğiniz yer kazanmış olursunuz. Garaj girişiniz dikdörtgen, eğik tavanlı hatta kemerli bile olsa seksiyonel kapıların montajı her zaman mümkündür. Bu yüzden, sonradan yapılacak restorasyonlarda da Hörmann kalitesine geçmek mümkündür.

Hörmann seksiyonel garaj kapıları için iyi nedenler

1.Uyumlu bir Görünüm

[ 1 ] Çizgi düzenin eşit bölünmüş olması [ A ], Hörmann garaj kapılarını özel kılmaktadır.  Bölümler öyle şekillendirilmiştir ki, paneller arası geçişler kapı kapalıyken adeta görünmez.  Bunu kendi gözlerinizle görmelisiniz!

2 ] Rakip firma kapılarındaki farklı panel yükseklikleri ve belirgin panel geçişlerden dolayı [ C ]  eşit olmayan çizgi düzeni [ B ]. Bu, uyumlu olmayan kapı görünümüne neden olur.

Talep ederseniz, eşgörünümlü yan kapıları da seksiyonel garaj kapısı ile eşgörünümlü çizgi  hizası ile temin edebilirsiniz.

 

2. Tüm yüzeyler için uyumlu genel görünüm

Bir kapının mükemmel görünümü, küçük ayrıntılara gösterilen özen sayesinde ortaya çıkar:

Örneğin beyaz lento kaplaması [ 1 ] tüm yüzeyler için daima kapı paneli ile uyumlu  sunulmaktadır. Bu sayede tüm bileşenlerin birbiriyle uyumlu olması sağlanır.

Yan kasalar [ 2 ] standart olarak beyaz woodgrain yüzey ile sunulmaktadır. Sandgrain,  Silkgrain veya Decograin yüzeyli seksiyonel kapılar için kasa kaplamasını opsiyonel olarak kapı  panel yüzeyinde temin edebilirsiniz. Micrograin kapılarda kasa kaplaması düz yüzeyde  sunulur.

 

 3. Eşgörünümlü lento kaplama 

LPU kapılar için lento kaplaması, kaplama ve kapı kanadı arasındaki geçişin görünmez olması  için en zarif çözümdür. Kapı kapalıyken üst kapı parçası kaplama le eş yüz oluyor.